8. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi

3 Mart 2016 Perşembe

 

7. Kozmetik Kimyası Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi akıllarda bir iz bırakarak sona erdi. Ne çok insan memnun ayrıldı, ne çok güzellikler paylaşıldı. Nakış nakış örülen hazırlıklar sıcak samimiyetlerle yoğrulunca ortaya çıkan tek şey: MUHTEŞEM ORGANİZASYON ! 650 profesyonel katılımcının bir arada olduğu 7. Kozmetik Kimyası, üretimi ve standardizasyonu kongresinde 212 firma temsilcisi yer aldı. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından en üst düzeylerde temsil edildiği kongrede ayrıca 20 üniversiteden 45 akademisyen katılımcı ve 27 adet bilimsel poster sunumu yer almıştır.

Katılım sayısı ve bilimsel poster sunumları ile geçmiş yılların rekorunu kıran 8. Kozmetik kongresi aynı zamanda sponsor katılımında da en yüksek seviyeye ulaşmıştır. 32 sponsor firmanın stand açtığı Kongre fuaye alanı kalabalığıyla, şıklığı ile dikkat çekti. Bu sene ilk defa kongrede düzenlenen KOZMETİK ÜRÜNLERDE GÜVENLİLİK DEĞERLENDİRME KURSU kongreden bir gün önce başlamış olup kontenjan sınırını ikiye katlayacak yoğun bir ilgi ile gerçekleşti. Eğitime katılan profesyonel çalışanlar eğitimde % 100 verimle memnun kalmışlardır. Yine bu yıl ilk defa düzenlenen KOZMETİK ÜRETİM YÖNETİMİ KURSU yine kontenjan sınırını ikiye katlayarak büyük bir ilgi gerçekleşmiş olup bu kursta yapılan üretim uygulamaları katılımcılar tarafından tam not almıştır.

Cosmer Kimya A.Ş. her zaman bu tür profesyonel organizasyonların içerisinde yer almaya ve sektörün nabzını tutmaya devam edecektir.

:

Cosmer Hakkında

1977 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk parafin üreticisi olan Mercan Kimya San. Tic. A.Ş’nin bir kuruluşudur. 42 yılda pazarda kazanılan tecrübe ve müşterilerimiz nezdinde firmamız içinde oluşan, saygınlık ve güven , hızla gelişip büyüyen kozmetik, deterjan, endüstriyel ürün pazarında da başarımızın temelini oluşturmaktadır.

İletişim

Harmandere Mah. Ankara Cad. Airport Plaza No:486 A Blok D:12 (Opet İstasyonu Yanı) Pendik / İSTANBUL

+90 216 469 71 65 - 66

+90 216 469 74 00

info@cosmer.com.tr